Sıkça Sorulan Sorular

PASLANMA YAPAR MI ?

Ürünümüz paslanmaz çelik sacdan imal edildiği için boyası zarar gorse bile paslanıp çürümeyecektir.

BOYASI ÇIKAR MI ?

Ürünümüz elektrostatik fırınlı toz boya ile kaplanmaktadır. Bu boya sert cisimlerle kazımadıktan veya asit oranı yüksek temizleyecilerle temizlenmedikten sonar zarar görmeyecektir.

2 TANE ES OLMASI SORUN YARATIR MI ?

Hali hazırda olan tuvaletin giderinde herhangi bir tıkanma veya su tahliyesinde yavaş gitme durumu yoksa bu yöntem sonucunda ortaya çıkacak 2. Es’te bir sorun yaratmayacaktır. Çünkü alaturka tuvaleti temizlemek için 1,5 litrelik maşrafa yeterli olmaktadır. Klozetin rezervuarında ise en az 8-10 litrelik su bulunmaktadır. Bu 8 – 10 litre suyun oluşturacağı basınç 2 Estende tahliyeyi kolayca sağlayacaktır.

NE KADAR AĞIRLIK TAŞIR ?

Ürünümüz paslanmaz çelik sactır. Destek profilleri ve bükümleri sayesinde 250 – 300 KG hatta daha fazla ağırlıklarda bile bükülüp kırılmayacaktır. Çok yüksek ağırlıklarda esnese bile ağırlıktan kurtulduğu zaman yay gibi yerine gelecektir.

KOKU YAPAR MI ?

Hali hazırdaki alaturka tuvalette herhangi bir koku yoksa, bu uygulamadan sonrada olmayacaktır. Çünkü klozetin kendisinde de es vardır.

KURULUMU KOLAY

Aparatımızı, hızlı montaj musluk kiti ile beraber birkaç dakikada kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Size lazım olacak bir matkap ve kurbacık anahtarıdır.

TADİLAT YOK

Klozet montaj aparatını uygulamak için tuvalette herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Ürünümüzü silikonla sabitlemeniz yeterli olacaktır.

EKONOMİK

Bu aparat sayesinde hem zamandan hem paradan kazanç sağlayacaksınız. Günler süren gürültü ve pislikten yüksek ustalık maliyetinden kurtulacaksınız.

Bu Kullanışlı Üründen Sipariş vermek için bizimle iletişime geçin

Sipariş Ver

Sipariş Ver

Bu Harika üründen Temin Etmek İçin İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz...Adres

19 Mayıs Sanayi Sit. 510. Sk. No:10 Tekkeköy | SAMSUN

E-mail

baykanmakine@gmail.com

Telefon

(0362) 266 62 32